عالیباف قم

 

حضرت مولی الوحدین امیر المومنین علی علیه السلام در خطبه 127 نهج البلاغه می فرمایند:

«  وَ الْزَمُوا السَّوَادَ الْأَعْظَمَ، فَإِنَّ یَدَ اللَّهِ [عَلَى] مَعَ الْجَمَاعَةِ، وَ إِیَّاکُمْ وَ الْفُرْقَةَ، فَإِنَّ الشَّاذَّ مِنَ النَّاسِ لِلشَّیْطَانِ کَمَا أَنَّ الشَّاذَّ مِنَ الْغَنَمِ لِلذِّئْبِ. »

ترجمه: ( همیشه همراه جمعیّت هاى بزرگ (اکثریت طرفدار حق) باشید، که دست خدا با جمعیّت است. از جدایى بپرهیزید (جدایى از توده هاى عظیم و مؤمن) زیرا افراد تنها و جدا، نصیب شیطانند، همان گونه که گوسفند تک رو، طعمه گرگ است. )

 

عالیباف قم، مجموعه ای متشکل از نیروهای جوان با پشتیبانی تولیدکنندگان و توزیع کنندگان خبره و پیشکسوت عالیباف قم می باشد.

مجموعه عالیباف قم در نظر دارد تا با ارائه روش های نوین توزیع کالای کفش و دمپایی تولیدی استان قم در سطح کشور، به افزایش این تولید ملی و استانی، کمک نمیاد و قطره ای از این دریا باشد.

با توجه به کلام مولایمان علی علیه السلام در ابتدای مطالب، عالیباف قم از تمام تولیدکنندگان و توزیع کنندگان استان قم دعوت می نماید تا در جهت افزایش و بهبود توزیع کفش و دمپایی های تولیدی استان، در سراسر کشور و همچنین کشورهای منطقه، با هم همکاری نماییم.

لوگوی عالیباف قم، متشکل از کلمه شهر مقدس ( قم ) و همچنین به شکل ( قلب ) می باشد. باشد تا این لوگو، نماد نزدیکی قلوب مهربان و ذهنهای پر توان تولیدکنندگان و توزیع کنندگان کفش و دمپایی قمی باشد.

 

و در آخر ، الحمدلله رب العالمین